Про мережу

Ринок будівельних матеріалів доволі насичений на сьогоднішній день. Це впливає як на власників магазинів, так і покупців. Адже доволі тяжко утримати високі позиції серед безлічі конкурентів та завоювати свого покупця. З іншого боку, покупець спантеличений різноманіттям вибору точок продажу і невпевнений, де саме продукція є оригінальною, якісною і зберігається у належних умовах. Це спонукає його віддавати перевагу великим мережам та зазвичай переплачувати надмірну вартість товарів.

Споживчий кооператив «Мережа будівельних магазинів» – це об’єднання однодумців, місією якого є зібрати у спілку роздрібні магазини, котрі прагнуть підвищити свій рейтинг на конкурентному ринку, відстоюючи при цьому стандарти  відмінного сервісу, широкого асортименту та корпоративної культури. Ми надаємо унікальну можливість приватним магазинам підвищити свою конкурентоспроможність шляхом об’єднання у мережу та продуктивної взаємодії між її учасниками. Така кооперація є не лише вигідною для магазинів, а й для покупців, які можуть бути впевненими у товарах та послугах учасників кооперативу, адже ми співпрацюємо з найкращими і гарантуємо якість та оригінальність продукції.

До того ж, мережа кооперативу доволі широка, і покупцеві не треба навмисне їхати у якийсь заміський будівельний супермаркет – усе необхідне можна придбати за вигідною ціною поблизу дому. Ми здійснюємо торгівлю в таких напрямках, як будматеріали, лісо-пиломатеріали, а також інструменти широкого спектру.

Консолідовані закупки товарів, найкращі умови поставок для магазинів мережі, оперативний обмін корисною інформацією – уже понад 90 активних учасників кооперативу відчули ефективність взаємовигідної співпраці. Великою перевагою членства у мережі також є проведення спільних рекламних кампаній, що дозволяють заощадити витрачені на рекламу кошти і водночас охопити максимально велику аудиторію потенційних покупців. Це забезпечує активний вплив на споживачів, пропонуючи їм товарні пропозиції за кращими цінами, широку мережу точок збуту, можливість участі в акціях кооперативу. До того ж, як показують дослідження, більшість споживачів віддають перевагу великим мережам магазинів, аніж окремим роздрібним точкам, адже так вони почуваються більш захищеними у питаннях належної якості товару та гарантії щодо використання.

Споживчий кооператив «Мережа будівельних магазинів» також співпрацює з виробниками та постачальниками будівельних і господарських товарів. Ми цінуємо високі стандарти якості продукції, то ж для співпраці обираємо найкращих, щоб максимально задовольнити потреби кінцевого споживача.

Злагоджену роботу мережі забезпечує компетентна команда професіоналів, що безупинно підтримують зв’язок з усіма учасниками споживчого кооперативу, враховують їхні побажання та потреби і забезпечують максимальний ріст товарообігу усіх магазинів. Кооператив утворився шляхом об’єднання фізичних та юридичних осіб, які поставили собі за мету підвищити якість обслуговування та забезпечити зростання іміджу і продаж магазинів-учасників на конкурентному ринку.

Секрет нашого успіху в об’єднанні зусиль, обміні досвідом та злагодженій командній роботі. Будьте активними – будьте з найкращими!