СК "МБМ" визнали найкращою компанією країни

СК "МБМ" став найкращою організацією в Україні

Сьогодні оголосили результати загальноєвропейського конкурсу організацій "European Business Awards 2017/2018" ("Європейська Нагорода Бізнесу") на національному рівні. Нагадуємо, European Business Awards ‒ глобальний європейський проект із оцінки ведення бізнесу, в рамках якого взяли участь компанії із 34 країн​. Головними критеріями конкурсу є успіх, інновації, етика і глобальне мислення, а строгий відбір найкращих учасників здійснювали 237 суддів. СК "Мережа будівельних магазинів" отримав перемогу в номінації "Взаємодія із споживачами і ринком". Кооператив тепер побореться за звання найкращої організації в Європі​ та представлятиме Україну у фінальному етапі змагання! Переможцями від України в інших номінаціях стали такі компанії як Ferrexpo, Intertop, KTD Group​ (ТМ Saturn) та інші. Зі списком усіх українських переможців можна ознайомитися за посиланням.
 
Також хочемо відзначити, що до фіналу конкурсу дійшли такі відомі компанії як Leroy Merlin (Іспанія) та Samsung (Туреччина), тому нам вдвічі приємніше знаходитись серед переможців.
 
Ми хочемо щиро подякувати всім нашим споживачам, учасникам та партнерам! Це досягнення зобов'язує нас і надалі "тримати високу планку", відмінні стандарти сервісу та якості продукції перед клієнтами!