СК "МБМ" в "EURO-MAT"

Представники СК «МБМ» відвідали щорічний Форум «Євромату» в Люксембурзі

Загальноєвропейське об’єднання “Euro-Mat” (далі - «Євромат») запросило представників споживчого кооперативу «Мережа Будівельних Магазинів» взяти участь у щорічному Форумі цього об’єднання у Люксембурзі, та покрило всі витрати кооперативу. Захід відвідали 20 учасників «Євромату», 1 потенційний учасник (СК «МБМ»), 39 постачальників та 3 потенційні постачальники. Щорічний Форум «Євромату» став яскравою демонстрацією сили та згуртованості загальноєвропейського об’єднання. Програма форуму включала візит учасників заходу до магазинів одного з представників «Євромату» в Люксембурзі.

Активну допомогу у розвитку «МБМ» в Україні погодилися надати представники “JTS” (Литва), “DEK” (Чехія) та “PSB” (Польща). Останні проявили найбільшу лояльність та запросили українську делегацію СК «МБМ» до свого офісу у Польщі, щоб обговорити перспективи розвитку кооперативу в Україні.

Також, слід зазначити, що в рамках щорічного Форуму відбулося багато зустрічей і дискусій, під час яких споживчий кооператив «Мережа Будівельних Магазинів» обговорив можливості потенційного співробітництва з важливими європейськими постачальниками, а також їхнє просування на українському ринку через кооператив.

Нижче можна ознайомитись з фото-звітом даної події!