Щорічні збори СК "МБМ"

Найголовніше про збори СК "Мережа Будівельних Магазинів"

28 жовтня в конференц-готелі "Супутник" (м. Львів) відбулися щорічні збори СК "Мережа Будівельних Магазинів". В них взяли участь як учасники кооперативу, так і представники провідних виробників. Особливим гостем став генеральний директор загальноєвропейського об’єднання “Euro-Mat” Gert Rademaker, який презентував діяльність “Євромату», а також цілі та задачі даної організації.

Пізніше всі присутні мали змогу побачити виступ заступника голови СК "Мережа Будівельних Магазинів" Холодюка Ярослава. Він розказав про виконану роботу в просуванні "МБМ" за цей рік.

Після закінчення першої половини зустрічі на всіх учасників чекав coffee-break, на якому дискусія не припинялась.                        

Через 1 годину збори СК "Мережа Будівельних Магазинів" продовжились. Про свої товари та подальшу співпрацю розповідали представники таких відомих виробників, як "Siniat", "Makita", "Sika" та "ПрофСталь"

Останнім штрихом формальної частини став виступ аналітика, який розказав про важливість співпраці в кооперативі та можливі загрози на сучасному ринку.

Офіційна частина щорічних зборів СК "Мережа Будівельних Магазинів" на цьому закінчилась, але розпочалась неформальна - екскурсія по місту Львів з почесним гостем (генеральний директор загальноєвропейського об'єднання "Euro-Mat" Gert Rademaker) та бесіда в дружній обстановці в ресторані-пивоварні "Кумпель".