Нагорода за національну перемогу в європейському конкурсі

СК "МБМ" нагородили за національну перемогу в європейському конкурсі

Споживчий кооператив "Мережа будівельних магазинів" прийняв участь у фінальному етапі загальноєвропейського конкурсу організацій "European Business Awards 2017/2018" ("Європейська Нагорода Бізнесу"), який проходив у м. Варшава (Польща). СК "МБМ" поборовся за звання найкращої компанії Європи в номінації "Взаємодія із споживачами і ринком" із такими титанами бізнесу як Western Union (Литва), Billa (Словакія), 24SevenOffice (Норвегія) та Riwal (Нідерланди); останні і стали переможцем фінального етапу. Кооператив гідно представив Україну на європейській арені та пишається, що потрапив до списку найкращих разом із такими відомими та потужними компаніями! Із списком усіх європейських переможців ви можете ознайомитись за посиланням.

У фінальному етапі також брали участь представники наступних українських компаній: KTD group of companies (ТМ «Saturn»), ELEKS, AGROFUSION, MySales Labs та QArea.

Під час даного заходу, протягом двох днів, проходили сесії, на яких незалежні судді – ТОП-бізнесмени та аналітики – оцінювали всіх конкурсантів та визначали найкращу організацію в кожній номінації. Всі учасники могли відвідати будь-яку сесію, спілкуватись із іншими переможцями та слідкувати за процесом оцінювання суддями інших компаній. Також кожну компанію нагородили почесними медалями за перемогу на національному рівні у свої номінаціях. Важко не погодитись із словами виконавчого директора Європейської Бізнес Премії Адріана Тріппа (Adrian Tripp): «Кожна компанія тут (на фінальному етапі) уже є переможцем». Для прикладу, за офіційними даними, від України у конкурсі брало участь 2898 організацій, тому у строгості відбору можна не сумніватись.

European Business Awards приніс «Мережі будівельних магазинів» багато цікавих знайомств та корисних контактів, безцінний досвід та найголовніше – показав, над чим слід ще попрацювати та дав наснагу й у подальшому тримати високий рівень стандартів.

Ми щиро дякуємо всім за підтримку: споживачам, учасникам та партнерам – разом ми сила!