Екструдований пінополістирол ТМ «Symmer» тепер можна придбати в магазинах СК «МБМ»

Екструдований пінополістирол: переваги перед звичайним

В сучасному будівництві є декілька хороших утеплювачів: екструдований та звичайний пінополістирол (пінопласт), а також мінеральна вата. Пінопласту властива хороша теплоізоляція (0,033-0,040 Вт/м×°С) та невелика вага, оскільки складається на 98% з повітря. Недоліком звичайного пінопласту є його нестійкість до тривалого контакту з водою. З часом він набухає та поглинає вологу, в результаті чого і теплоізоляційні властивості погіршуються.

Екструдований пінополістирол – кращий утеплювач, ніж звичайний пінопласт (коефіцієнт теплопровідності складає 0,031 Вт/м×°С). Цей матеріал, на відміну від звичайного пінопласту, має рівномірну структуру із закритими порами. Завдяки цьому екструдований пінополістирол є повністю водонепроникним та здатен зберігати свої властивості у вологому середовищі впродовж 50 років.

Екструдований пінополістирол більш стійкий до деформації, тому чудово підходить для утеплення поверхонь, які перебувають під навантаженням.

Суттєвою перевагою екструдованого пінополістиролу над звичайним пінопластом є його складна технологія виробництва. Завдяки чому екструдований пінополістирол неможливо підробити та виготовити в домашніх умовах, на противагу звичайному. Його густина і щільність завжди відповідає задекларованим, а не підлаштовується під кон’юнктуру ринку.

Використання екструдованого пінополістиролу:

Характеристики екструдованого пінополістиролу та його структура надають можливість використовувати його в різних місцях при утепленні:

  • фундаментів та цоколів
  • підвалів і гаражів
  • підлог, в т.ч. на ґрунті та перекриттів над підвалами
  • дахів та перекриттів холодного горища
  • фасадів «мокрим методом»

Також екструдований пінополістирол використовують при облаштуванні «теплих підлог»

Більше інформації ви можете дізнатися за наступним посиланням.