Досвід з "PSB"

Перейняття досвіду "PSB"

Споживчий кооператив "Мережа Будівельних Магазинів" постійно розвивається та йде в ногу з часом, відповідаючи зростаючим очікуванням як покупців, так і виробників. 

17 липня 2017 року делегація СК "МБМ" відвідала центральний офіс мережі будівельних матеріалів "PSB" (Польща) задля перейняття європейського досвіду та дослідження процесу їхнього розвитку. Оскільки "ПСБ" відносно молода організація, вона змогла уникнути помилок своїх попередників в інших країнах та перейняла всі їхні сильні сторони. Тому візит саме до представників "PSB" є надзвичайно корисним для просування СК "Мережа Будівельних Магазинів" в Україні. На сьогоднішній день, навіть представники загальноєвропейського об'єднання "EURO-MAT" постійно відвідують "PSB" для запозичення досвіду.

Делегацію кооператива прийняли з великою повагою, щирим ентузіазмом та гостинністю. Учасники СК "МБМ" мали змогу на власні очі побачити як відбувається операційна діяльність в польскій мережі. Також для представників споживчого кооператива був створений захід, на якому були представлені всі деталі функціонування "PSB" в теорії та на практиці (відвідування магазину мережі). Більше того, делегація мала можливість задавати питання про будь-які "секрети успіху" польської організації, що, без сумніву, стане в майбутньому одним із ключів для просування "МБМ" на українському ринку.

                                                                                            

Детальний фотозвіт заходу можна переглянути на офіційних сторінках СК "МБМ" в мережах Facebook та Google+.