Боротьба за першість в Україні та Європі

СК «Мережа будівельних магазинів» продовжує свій шлях в напрямку становлення найкращою компанією в Україні та Європі в рамках масштабного європейського конкурсу European Business Awards

Після визнання СК «МБМ» однією з 23 найкращих організацій України, кооператив отримав право взяти участь у додатковій номінації – Народний Переможець, яка передбачає народне голосування за корпоративне відео. Тепер кожен бажаючий може віддати свій голос за СК «Мережа будівельних магазинів» на офіційному веб-сайті EBA.

Для цього необхідно перейти за посиланням та натиснути на кнопку «VOTE FOR THIS ENTRY».

ВАЖЛИВО: Потрібно вказувати свій реальний e-mail. На адрес вашої електронної пошти прийде посилання, яке необхідно відкрити, щоб віддати голос за СК «МБМ».

Якщо вам небайдужий результат голосування, ви можете самі проголосувати, порекомендувати своїм знайомим проголосувати за СК «МБМ» та зробити «Репост» даного допису в Facebook, щоб ще більше людей дізналося про цей етап конкурсу.

Ми щиро вдячні всім партнерам та споживачам за підтримку «Мережі будівельних магазинів» – разом ми зможемо добитись успіху та покращити якість нашої діяльності!